LBPA sveic savu kolēģi un biedru Matīsu Apsīti ar Gada būvkonstruktors 2022 titula iegūšanu konkursa Gada Labākā Būve Latvijā

Matīss Apsītis, projektēšanas biroja SIA Arenso vadītājs. Būvkonstrukciju projektēšanā Matīss Apsītis strādā no 2004. gada, ir būvinženieris ar lielu pieredzi. Nozīmīgākie objekti, kurus vadījis kā galvenais būvinženieris: Rīgas cirka atjaunošana, biroju komplekss Verde, jūgenstila ēkas pārbūve Vīlandes iela 11, Rīgā, u. c.
Apsīša projekti izceļas ar oriģināliem un efektīviem būvkonstrukciju risinājumiem, kur pārdomāta katra detaļa. Viņš vienmēr argumentēti pamatos, kāpēc ir izvēlēts konkrētais risinājums un maksimāli pieturēsies pie arhitekta radītajām formām.
Apsītis izzina jaunākās tendences un iespējas būvniecībā. Viņš aktīvi darbojas dažādās komisijās un asociācijās, lai uzlabotu un sakārtotu būvinženieru darba vidi. Apsīša ieguldījums ir BIS uzlabošanā, viņš strādā Latvijas valsts standartizācijas darba grupās ar eirokodu un citu normatīvu ieviešanu, ir LBPA valdes loceklis un aktīvs biedrs. Matīss atrod laiku arī dažādiem hobijiem un sportam. Viņš ir ģimenes cilvēks un nekad neatteiks savu padomu kolēģiem. Ar gandarījumu sveicam Matīsu Apsīti ar titula Gada konstruktors 2022 piešķiršanu!

Sveicieni / LBPA

Dalies tālāk