Lekcija par projektēšanu atbilstoši EN 1990

[dropcap style=”font-size: 60px; color: #8b2336″] L[/dropcap]atvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija sadarbībā ar RTU Būvniecības Inženierzinātņu fakultāti organizē lekciju par būvkonstrukciju projektēšanas labu praksi un projektēšanu atbilstoši Eirokodeksiem. Lekcija plānota otrdien 13. novembrī pl. 16:30 RTU Būvniecības Inženierzinātņu fakultātē – Ķīpsalas ielā 6A/6B, 131. auditorijā un tā ir plānota 2 stundu garumā. Aicināti tiek LBPA biedri un arī citi interesenti. Par lekcijas apmeklējumu tiks izsniegti apliecinājumi.

Lektors būs LBPA valdes priekšsēdētājs, būvinženieris, Dr.sc.ing. Normunds Tirāns.

Līdzšinējo semināru praksi mēs vēlamies mainīt turpmāk pārejot uz biežākām un īsākām lekcijām vakaros, kas mazāk traucēs gan aktīvu inženieru ikdienas darba ritmu, gan arī lektoriem ļaus operatīvāku lekciju plānošanu.

Lekcija ir bezmaksas, bet vietu skaits tomēr ir ierobežots (ar auditorijas ietilpību), tādēļ aicinām laicīgi reģistrēties lekcijai. Līdz 7. novembrim aicināti pieteikties Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas biedri, no 8. novembra līdz lekcijai plānots reģistrēt arī pārējos interesentus. Lekcijai reģistrēties šeit.

Par šīs lekcijas apmeklējumiem tiks izsniegti apliecinājumi. Tie pēc lekcijas tiks izsūtīti visiem aptaujas anketu aizpildītājiem (uz tajos norādītajiem e-pastiem). Lūdzam nekavēt sākumu, kad tiks izdalītas aptaujas anketas.

Lekcijas galvenās tēmas :

  • citu valstu (Šveices, Kanādas u.c.) būvnormatīvu un alternatīvu aprēķina metodiku izmantošana projektējot atbilstoši Eirokodeksiem;
  • Eirokodeksu fundamentālās pamatprasības un risinājumi to nodrošināšanai;
  • būvkonstrukciju aprēķinu dokumentēšana atbilstoši labai būvkonstrukciju projektēšanas praksei.

 

Normunds Tirāns

LBPA Valdes priekšsēdētājs

[button link=”http://lbpa.lv/reg/sr2/?ee=24″ color=”silver”]Reģistrēties ŠEIT [/button]

 

Dalies tālāk