Seminārs par pāļu pamatu projektēšanu

Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija kopā ar Latvijas Jūrniecības savienību organizē semināru, kurā tiks apskatīti aktuālākie ar pāļu pamatu projektēšanu saistītie jautājumi. Seminārs notiks ceturtdien 9. jūnijā pl. 15:00 RTU Būvniecības fakultātes telpās 133. auditorijā un tas ir plānots 4 stundu garumā (līdz 19:00). Aicināti tiek LBPA biedri, LJS sertificētie būvspeciālisti un arī citi interesenti.

Lekciju lasa būvinženieris/būveksperts Romāns Arhipenko.

Tiks apskatītas sekojošas tēmas:

• pāļu vertikālās nestspējas aprēķina metodes;
• ģeotehniskā izpētes atbilstība konkrētām aprēķinu metodēm;

starpbrīdis;

• pāļu savstarpējās ietekmes ievērtēšana pāļu grupu aprēķinos;
• pāļu aprēķinu, izbūves un testēšanas normatīvu attīstība 7. eirokodeksa 2. paaudzes izstrādes kontekstā;
• pāļu testēšana pēc LVS EN 1997-1 un ISO/DIS 22477-1 un ar esošo testēšanas praksi saistītie jautājumi;

pēc lekcijām tiek plānota diskusija par apskatītajām tēmām.

Seminārs ir bezmaksas, bet vietu skaits tomēr ir ierobežots (ar auditorijas ietilpību), tādēļ aicinām laicīgi reģistrēties semināram. Līdz 2. jūnijam aicināti pieteikties Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas biedri un Latvijas Jūrniecības savienības sertificētie būvspeciālisti, no 3. jūnija līdz semināra dienai plānots reģistrēt arī pārējos interesentus, ja būs tāda iespēja.

Par šī semināra apmeklējumiem tiks izsniegti apliecinājumi, tie pēc semināra tiks izsūtīti pdf formātā visiem aptaujas anketu aizpildītājiem (uz tajās norādītajiem e-pastiem), lūdzam nekavēt sākumu, kad tiks izdalītas aptaujas anketas.

Diemžēl arī šoreiz mums nav sponsori un līdz ar to arī nebūs kafijas galds. RTU telpās ir kafijas automāti, un mēs domājam, ka lekciju saturs būs diskusijas rosinošs.

Normunds Tirāns
LBPA Valdes priekšsēdētājs

 

 

Semināra prezentācija:

 

Pāļu projektēšana

(Lektors: sert. būvinžeieris un eksperts Romāns Arhipenko)

Lejuplādēt PDF.

 

Dalies tālāk