Uzmanību! Palīgs projektētājiem!

Publiskā telpā pēdējā laikā ar vien biežāk tiek spriests par būvkonstrukciju projektētāju kvalifikāciju. Sevišķi aktuāli tas kļuvis ar nepietiekamo finansējumu jauno speciālistu izglītošanai augstskolās, ar vien plašāku datorprogrammu “ne pārāk” apzinātu pielietošanu, kā arī svešvalodā vai nekorektā latviešu valodā pieejamo projektēšanas standartu – Eirokodeksu ienākšanu.

Nemitīgā vāveres riņķi cīnoties par projektiem, adekvātu samaksu par padarīto darbu un atbildību, bieži vien projektētājiem fiziski nepietiek laika sekot līdzi izmaiņām projektēšanas standartos un jaunajiem metodiskajiem materiāliem vai tendencēm.

Saprotot reālās projektētāju vajadzības daži LBPA biedri apvienojušies ar domu radīt konsultatīvu institūciju – neformālo izglītības iestādi, kurā būtu beidzot iespējams iziet praktiski noderīgas apmācības projektētājiem. Projektētāju vietā regulāri tiks apkopota jaunākā pieejamā tehniskā informācija būvkonstrukciju nozarē un nodota koncentrētā veidā.

Mērķis ir no semināros iegūtiem līdzekļiem pakāpeniski attīstīt institūciju, pie kuras jebkurš projektētājs varētu vērsties pēc tehniskās konsultācijas jautājumos, kas būtiski tieši viņam, nebaidoties izskatīties muļķīgi (konfidencialitāte klientiem ir svarīgs priekšnoteikums).

Lai arī mūsu pastāvīgajiem lektoriem ir iespaidīga pieredze dažādās specializācijās, mēs negrasāmies būt “gudrākie” vai “viszinošākie”, bet gan aiztaupīt laiku projektētājiem ar informācijas apkopošanu un vieglāku apguvi.

Tuvākie semināri plānoti jau janvāri, ja būs pietiekams interesentu skaits. Tēmas un detalizētas programmas atrodamas šeit.

Aizņem sev vietu piesakoties, kā arī seko līdzi “jaunumiem” vai twiterī @BkCentrs!

LBS sertifikācijas institūcija atzīst BKCentrā iegūtos kvalifikācijas punktus, veicot speciālistu profesionālās pilnveides novērtējumu.

Laipni gaidīti paaugstināt savu profesionālo kompetenci Pieaugušo neformālajā izglītības iestādē “Būvinženieru centrs” (BKCentrs)!

Pieaugušo neformālās
izglītības iestādes
“Būvinženieru centrs”
direktore Dr.sc.ing. Līga Gaile
www.bkcentrs.eu

Dalies tālāk