Uzmanību! Standarti bez maksas 3.5 mēnešus

Būvkomersantu reģistrā reģistrētajiem uzņēmumiem dota iespēja attālināti piekļūt vairāk nekā 3000 būvniecības standartiem skatīšanas režīmā. Pakalpojums būvkomersantiem no š.g. 1.novembra līdz 2016.gada 15.februārim būs pieejams bez maksas.

Izmantojiet šo laiku, lai iepazītos ar nacionāliem (LVS) standartiem, adaptētiem Eiropas (EN) t.sk. Eirokodeksiem un starptautiskiem (ISO, IEC) standartiem, kā arī to vēsturiskām versijām.

Katra Eirokodeksa daļas 1.2 nodaļā ir dotas atsauces uz virkni EN standartiem, kas ir maksas standarti visās Eiropas valstīs. Tā kā parasti jāiegādājas “kaķis maisā”, tad šī ir lieliska iespēja pirms iegādāšanās novērtēt šo standartu saturu un nozīmīgumu ikdienas darbā. Kā arī iesaku pievērst uzmanību Eirokodeksu nacionālo pielikumu saturam.

EM informēja LBPA, ka no aktivitātes standartu skatīšanā būs atkarīgi turpmākie standartu lasītavas abonēšanas izmaksu piedāvājumi. Jo lielāka interese par būs vērojama par standartiem, jo zemāka būs to cena turpmāk.

Lai pieteiktos LVS tiešsaistes standartu lasītavai līdz 2015.gada 13.novembrim, jāaizpilda veidlapa, kas atrodas EM mājas lapā.

Ziņas avots.
Līga Gaile
LBPA valdes locekle

Dalies tālāk