Atskats uz LBPA aktivitātēm

Šajā rakstā vēlamies sniegt īsu ieskatu par LBPA vasaras / rudens aktivitātēm.

Šī gada 22.jūlijā LBPA valdes pārstāvji, Normunds Tirāns un Kaspars Bondars, piedalījās LBS valdes sēdē ar mērķi vienoties par ciešāku sadarbību. Vairāk lasiet šeit.

Vasaras laikā LBPA turpināja savas aktivitātes saistībā ar pilnīgu pāreju uz Eirokodesksiem, tiekoties ar Ekonomikas ministrijas un citiem būvindustrijas pārstāvjiem. Vairāk lasiet šeit.

Vasaras laikā notika 2 LBPA valdes sēdes, kurās tika apspriesti aktuālie jautājumi. Lai uzlabotu iespēju aktīvajiem LBPA biedriem, kuri nav valdes locekļi, iesaistīties asociācijas darbā, tika pieņemts lēmums veidot neformālu LBPA padomi. Potenciālie padomes locekļi tiks uzrunāti un aicināti iesaistīties.

Šī gada 10.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika gadskārtējā Būvindustrijas Lielās Balvas pasniegšana nozares Goda ļaudīm. Kategorijā „Gada inženieris/arhitekts” 2 balvas tika pasniegtas arī LBPA valdes locekļiem – Normundam Tirānam un Kasparam Bondaram. Vairāk lasiet šeit.

Tāpat šī gada 10.septembrī norisinājās PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības cents) organizētā konference “Būvizstrādājumu loma būvju drošībā”. Konferences mērķis bija gūt vienotu izpratni par prasībām būvizstrādājumiem. Kā arī iedvesmoties no citu Eiropas Savienības valstu pieredzes, izvērtēt Latvijā līdz šim paveikto un diskutēt par nākotnes galvenajiem izaicinājumiem. Projektēšanas sadaļā diskusijā piedalījās LBPA valdes priekšsēdētāja Līga Gaile. Vairāk lasiet šeit.

LBPA uzsāka sadarbību ar Latvijas lielāko būvniecības izdevumu Latvijas Būvniecība būvniecības konkursa sagatavošanā. Šī konkursa mērķis būs izraudzīties Gada būvi Latvijā, vērtējot visu projektu kopumā un godinot visus iesaistītos dalībniekus.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://lbpa.lv/wp-content/uploads/2014/01/Gatis_Pocs_80x80.jpg[/author_image] [author_info] Raksta autors Gatis Počs

Projekta vadītājs
Būvinženieris[/author_info] [/author]

Dalies tālāk