Notikumu kalendārs

ESF

SIF

Pamatinformācija par projektu ir veidota ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Par pamatinformācijas saturu atbild Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija.

 

Domāju katrs no mums savā dzīvē ir pārliecinājies par to cik svarīgi ir atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Lai tas būtu iespējams ir vajadzīga vai nu veiksme vai informācija. Apzinoties, ka veiksme parasti ir parādība, uz kuru tā īsti nevaram paļauties, atliek vien meklēt drošu informāciju.

Lai atvieglotu informācijas meklējumus par ar būvniecību un būvkonstrukciju projektēšanu saistītiem notikumiem, semināriem, prezentācijām, konferencēm, izstādēm, utt LBPA Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīta projekta ietvaros izstrādāja notikumu kalendāru, kas turpmāk būs brīvi pieejams LBPA mājaslapā. Pirmos mēnešus tas darbosies testa režīmā. Visi nozares pārstāvji ir laipni aicināti regulāri apmeklēt LBPA notikumu kalendāru, lai nepalaistu garām interesantus pasākumus un notikumus. Kalendārs atrodams augšējā izvēlņu rindā lapas labajā stūrī.

Šis ir arī aicinājums visām ar būvniecību saistītajām organizācijām – esat laipni aicināti sūtīt mums informāciju (uz kalendars@lbpa.lv) par saviem pasākumiem, kuri varētu būt interesanti būvkonstrukciju projektētājiem un mēs izvietosim šo informāciju mūsu kalendārā.

Metodisko materiālu izstrāde tiek veikta projekta „Latvijas būvniecības nozares nevalstisko organizāciju iesaistes paaugstināšana būvniecības nozares politikas veidošanas procesā, kā arī to kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības politikas instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanā” (Nr.1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/163/122) ietvaros. Projekts tika atbalstīts Sabiedrības integrācijas fonda administrētās 1.5.2.2.2. apakšaktivitātes “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://lbpa.lv/wp-content/uploads/2014/01/Gatis_Pocs_80x80.jpg[/author_image]

[author_info]

Raksta autors Gatis Počs

LBPA valdes priekšsēdētājs
Sertificēts būvinženieris[/author_info] [/author]

 

Dalies tālāk