Kapilārā siltumizolācija – vienkārši un funkcionāli

Firma Knauf organizē semināru sadarbībā ar RTU un LLU par tēmu:
Kapilārā siltumizolācija – vienkārši un funkcionāli.

Viena no Latvijas un Eiropas būvniecības dominantēm ir ēku siltināšana un energoefektivitāte.

Tā kā šis process ir ar globālu raksturu un nozīmi, tad būvindustrija piedāvā aizvien jaunus risinājumus. Kapilārā siltināšanas sistēma bija šī gada Minhenes būvniecības izstādes prioritāte, kura ieinteresēja daudzus apmeklētājus.

Kapilārā siltināšanas sistēma ietver sevī ne tikai jaunu siltināšanas materiālu, bet arī dod risinājumus ēku konstrukciju kompleksai sanācijai, gan daudzdzīvokļu ēkām, gan vēsturiskajām celtnēm. Būtībā tas ir jauns siltināšanas koncepts, kurš ļauj mums runāt ne tikai par apkures izmaksu samazināšanu, bet arī par komfortablu mikroklimatu, bez pelējuma sēnītēm, bez tvaika izolācijas barjerām, iespēju sanēt Jūgendstila vēsturiskās fasādes un liek izdarīt secinājumus kādiem ir jābūt nākotnes būvmateriāliem, konstrukcijām, ēkām.

Semināra laikā, dalībnieki tiks iepazīstināti ar kapilārās siltināšanas principiem, risinājumiem un Drēzdenes Universitātes izstrādātām projektēšanas datora programmām.

Semināru vadīs diplomēta arhitekte Andrea Grond (Vācija) Semināra valodas – vācu/angļu. Nepieciešamības gadījumā būs nodrošināts tulkojums latviešu valodā.

Seminārs notiks:

2013. gada 14. maijā, no plkst. 13.00 – 15.00
RTU, Būvniecības fakultātes 133. auditorijā.

Lai reģistrētos semināram, vērsties pie Dr.sc.ing., doc., Mārtiņa Vilnīša,
e-pasts: martins.vilnitis@rtu.lv
tel.: +371 67089207

 

Dalies tālāk