Atskaite par semināru 2013.04.26

Šī gada 26.aprīlī tika aizvadīts LBPA seminārs, kas bija veltīts mūsdienu saliekamā dzelzsbetona risinājumu apskatam, projekta sastāva un noformēšanas prasībām, saliekamā dzelzsbetona ražošanas iespējām Latvijā, kā arī pašmāju projektētāju pieredzei, strādājot Skandināvijā un Krievijā. Pasākuma afiša un prezentācijas apskatāmas zemāk. Drīzumā šeit būs pieejami arī semināra prezentāciju video ieraksti (informācija sekos).

Der atzīmēt, ka šo semināru apmeklēja kopumā 63 dalībnieki, kā arī 11 video tiešraides skatītāji asociācijas mājaslapā. Šis tāpat kā visi pārējie LBPA semināri bija bezmaksas ar iespēju piedalīties visiem interesentiem.

Lūdzam Jūs atstāt savas atsauksmes komentāros, lai saprastu kādas lietas būtu jāuzlabo vai arī tieši otrādi – jāatstāj kā ir, rīkojot nākošos pasākumus. Jau iepriekš pateicamies par izrādīto atsaucību.

Semināra prezentācijas:

 

1. Saliekamo dzelzsbetona konstrukciju pielietojums mūsdienu būvniecībā, būvkonstrukciju darbības principi un tipiskie savienojuma mezgli un risinājumi.

(Lektors: būvinženieris Kaspars Kurtišs, SIA „K Forma”)

 

2. Saliekamā dzelzsbetona tehniskā projekta būvkonstrukciju sadaļas un detalizācijas sadaļas izstrāde saskaņā ar profesionālo standartu LBPA-PS-001:2012.

(Lektors: būvinženieris Margots Pētersons, SIA „Taris Rīga”)

 

3. Saliekamā dzelzsbetona ražošanas iespējas Latvijā

(Lektori: būvinženieris Jānis Šiliņš SIA „Consolis Latvija”, būvinženieris Vilnis Vilkājs SIA „Skonto Prefab”)

 

4. Pieredze un nacionālās īpatnības projektos Zviedrijā, Somijā, Igaunijā un Krievijā.

(Lektori: būvinženieris Uldis Voiska SIA „DWG”, būvinženieris Kaspars Kurtišs, SIA „K Forma”)

Dalies tālāk