LBPA ziemas pasākumu kalendārs

Pēc vairāk vai mazāk veiksmīgi aizvadītā 2012.gada LBPA izziņo šīs ziemas tuvāko pasākumu plānu. Lūdzu laikus ierakstiet interesējošos datumus savos kalendāros.

25.janvārī – LBPA kluba tikšanās. Kā ierasts brīvā un koleģiālā gaisotnē norisināsies kluba tikšanās, kurā plānots īsumā prezentēt LBPA izstrādātā profesionālā standarta pirmo versiju. Tāpat ceram dzirdēt interesantas prezentācijas par Z-torņu projektu un konstrukciju dinamisko novērtējumu. Bet pasākuma noslēguma plānota diskusija par aktuālo sniega slodžu situāciju, kad katru gadu medijos tiek sacelta ažiotāža par to vajag vai nevajag tīrīt jumtus biedējot ar aktuālajām būvju avārijām. Precīzāka informācija sekos drīzumā. Pirms kluba tikšanās tiks uzņemti jaunie biedri. Tie, kas vēlas iestāties LBPA, ir laipni aicināti un vēl var paspēt sagatavot un iesūtīt savas pieteikumu anketas.

1.martā – Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācijas biedru kopsapulce. Biedru kopsapulcē kā jau ierasts biedri tiks informēti par aizvadītā gada aktivitātēm, rezultātiem, finanšu pārskatu. Tāpat atbilstoši statūtiem notiks valdes un valdes priekšsēdētāja pārvēlēšana. Atgādinām, ka šobrīd LBPA valdes priekšsēdētājs ir M.Studers un divus termiņu pēc kārtas šo amatu ieņemt nav iespējams – to neatļauj statūti. Pēc pasākuma oficiālās daļas paredzētas pāris uzstāšanās par inženieriem aktuālām tēmām. Precīzāka informācija sekos janvāra beigās.

Dalies tālāk