RTU absolventu asociācijas dibināšana

RTU/RPI absolvent!

Lai vienotu kādreizējā Rīgas Politehniskā institūta un tā tradīciju turpinātājas – Rīgas Tehniskās universitātes – dažādu paaudžu absolventus 2012.gada 23.maijā plkst.18.00 Rīgā, Kaļķu ielā 1 tiks dibināta Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija. Asociācijas dibināšanas kopsapulcē tiks apstiprināti biedrības statūti un ievēlēta asociācijas valde.

Asociācijas mērķi ir:
  • absolventu savstarpējās komunikācijas veicināšana;
  • RTU Absolventu asociācijas attiecību veidošana un uzturēšana ar Rīgas Tehniskās universitātes fakultātēm, studentiem, mācībspēkiem, darbiniekiem, kā arī uzņēmējiem, darba ņēmējiem un sociālajiem partneriem;
  • absolventu sabiedriskās dzīves organizēšana;
  • RTU un tās absolventu ietekmes un prestiža palielināšana sabiedrībā;
  • tehniskās izglītības veicināšana Latvijā.

Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija piedāvās priekšrocību programmu, kas dos iespēju saņemt dažādus universitātes un tās sadarbības partneru pakalpojumus, kā arī veicinās absolventu kontakttīkla izveidi.

Šobrīd absolventiem ir iespēja piereģistrēties arī Rīgas Tehniskās universitātes portālā ORTUS, kur pieejama informācija par aktualitātēm saistībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociāciju, Rīgas Tehniskās universitātes jaunumiem, darba piedāvājumiem, sporta, kultūras u. c. pasākumiem. Reģistrācija portālam pieejama šeit.

Esiet aicināti piedalīties asociācijas dibināšanā un iesaistīties turpmākajā tās darbībā!

Iepriekš savu dalību uz Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas dibināšanas kopsapulci nepieciešams pieteikt, rakstot uz alumni@rtu.lv vai zvanot pa tālruni 67089037.

Ierašanās un reģistrēšanās sākot no plkst. 17:30.

 

Absolventu asociācijas dibināšanas iniciatīvas grupa

 

Dalies tālāk