LBS kongress

Šī gada 23.martā norisinājās Latvijas Būvinženieru savienības XXIV kongress. Jāatzīmē, ka šis bija kongress, kad tiek vēlēta arī jaunā valde. Par LBS valdes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Mārtiņš Straume. 18 valdes locekļu vidū tik ievēlēts arī LBPA biedrs Kaspars Kurtišs, kā arī būvkonstrukciju projektētāji Aldis Grasmanis un Jānis Prauliņš. Prieks par to, ka nākamos 3 gadus LBS valdē darbosies tik daudzi mūsu kolēģi konstrukciju projektētāji. Jāatzīmē arī Māra Jurēviča izslēgšana no LBS rindām.

Vairākās uzstāšanās tika akcentēta nepieciešamība sakārtot projektu kvalitāti, definējot prasības projekta sastāvam, prasību pēc aprēķina sējuma uzsverot, ka tas ir pašas nozares dalībnieku pienākums.

Vairāk par kongresu lasīt šeit.

LBS valdes jauno sastāvu skatīt šeit.

Pēc kongresa saviesīgā vakara laikā tika noturēta LBPA valdes sēde Gata Poča, Mārtiņa Studera un Kaspara Bondara sastāvā, kuras laikā tika izvirzīts mērķis 2012.gada rudenī atzīmēt INŽENIERU DIENU. Inženieru dienas mērķis ir popularizēt inženieru profesiju, to neaizstājamību modernajā sabiedrībā, kā arī mudināt jauno paaudzi pievērsties inženierzinātnēm. Ar šo ideju tika iepazīstināti un to pozitīvi novērtēja arī atsevišķi LBS valdes locekļi. Strādāsim, lai šī ideja kļūtu par ikgadēju pasākumu!

Dalies tālāk