LBPA Likumdošanas grupas aktivitātes

LBPA Likumdošanas grupa jau kopš 2011.gada pavasara strādā pie vairākiem projektiem ar mērķi uzlabot būvniecības normatīvo regulējumu un ar projektēšanas nozari saistītos juridiskos jautājumus.

Šajā laika posmā Saeimā un Ekonomikas ministrijā tika iesniegti 2 priekšlikumu projekti jaunajam Būvniecības likumam. Ar pēdējo priekšlikumu projektu var iepazīties šeit. Atgādinām, ka pēc 11.Saeimas vēlēšanām Būvniecības likums savā sākotnējā redakcijā no Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas tika atgriezts Saeimā, kur to apstiprināja pirmajā lasījumā un tika izsludināta priekšlikumu iesniegšana otrajam lasījumam. Tāpat informējam, ka Saeimas darba grupa sāks darbu pie saņemto priekšlikumu izskatīšanas šī gada 15.martā.

Informējam, ka Likumdošana grupa strādā pie priekšlikumu projekta Būvkomersanta reģistra darbības uzlabošanai. Nav noslēpums, ka patreizējai sistēmai ir zināmas nepilnības un mums, kā nozares dalībniekiem, ir idejas, kā šo sistēmu uzlabot.

Visi interesenti tiek aicināti iesaistīties Likumdošanas grupas darbā. Tāpat aicinām ikvienu, kam ir priekšlikumi nepieciešamajiem uzlabojumiem vai izmaiņām, iesūtīt tos grupas vadītājam Gatim Počam uz gatis.pocs@gmail.com vai lbpa@lbpa.lv.

Raksta autors Gatis Počs
LBPA valdes priekšēdētājs

Sertificēts būvinženieris

Dalies tālāk