Studentu darbu aizstāvēšana

[dropcap style=”font-size: 60px; color: #8b2336″] Š [/dropcap]ī gada janvārī sākas darbu aizstāvēšana RTU Būvniecības fakultātes studentiem. Šajā lapā tiks izvietota un papildināta pieejamā informācija par aizstāvēšanu datumiem, laikiem un vietu, aizstāvamajām tēmām, kā arī cita derīga informācija.

Interesenti tiek aicināti visa janvāra garumā sekot līdzi aktuālajai un papildinātajai informācijai šajā lapā. Iespējams arī pieteikties jaunumiem epastā par diplomdarbu aizstāvēšanu. Sūtiet savu pieprasījumu uz lbpa@lbpa.lv un Jūs tiksiet informēti, ja lapā parādīsies kāda jauna informācija par darbu aizstāvēšanu.

 

[box type=”shadow”]

Būvmateriālu un būvizstrādājumu profesora grupa

Aizstāvēšanās

16.janvārī no plkst. 9.00
23.janvārī no plkst. 9.00

25.janvārī no plkst. 9.00

RTU BF, Āzenes 16/20, 224.auditorijā

[learn_more caption=”Skatīt diplomandu sarakstu”]

16.01.2012

Maģistranti:

  1. Valerijs Korzans

Diplomandi:

  1. Kārlis Zariņš
  2. Katrīna Miķelsone
  3. Kristīna Bendža
  4. Iveta Stašulāne
  5. Ineta Novicka
  6. Jānis Oliņš
  7. Rūta Jansone
  8. Tamara Rutkovska-Lielbarde
  9. Anna Sosnovska
  10. Māris Šinka
  11. Kaspars Ozoliņš
  12. Arnis Saliņš
  13. Aleksejs Smerdevs
  14. Rihards Apsītis
  15. Dmitrijs Mišukovskis
  16. Vitautas Bielinis
  17. Edgars Kaplers

 

23.01.2011

Maģistri:

  1. Arvis Silmanovičs

Diplomandi:

  1. Andis Jablonskis
  2. Edīte Kamendere
  3. Jānis Breidaks
  4. Agita Vestmane
  5. Aleksandrs Buivids
  6. Nauris Paeglis
  7. Olga Stupele
  8. Alvis Šavelis
  9. Alise Šulce
  10. Beāte Ieleja
  11. Baiba Galviņa
  12. Matīss Šutinis
  13. Pavels Fedulovs
  14. Edgars Bārda
  15. Sergejs Osipovs
  16. Ingus Strods
  17. Jānis Šubins

 

25.01.2011

Maģistri:

  1. Vladislavs Visockis
  2. Arnis Sprudzans

Diplomandi:

  1. Eva Namsone
  2. Kārlis Bubins
  3. Ģirts Būmanis
  4. Kirils Kovaļenko
  5. Jekaterina Sorokina
  6. Roberts Gulbis
  7. Žans Ruļevičs
  8. Vija Linkeviča
  9. Juris Barkāns
  10. Eduards Adaškevičs
  11. Jānis Kazjonovs
  12. Valdis Trabša
  13. Mārtiņš Umlejs

[/learn_more]

[/box]

 

[box type=”shadow”]

Būvražošanas institūts

Aizstāvēšanās

26.janvārī no plkst. 10.00

27.janvārī no plkst. 10.00

RTU BF, Āzenes 16/20, Sēžu zālē

[learn_more caption=”Skatīt diplomandu sarakstu”]

26.01.2012

Diplomandi:

  1. Aija Ulmane
  2. Dāvis Eniks
  3. Rolands Cepurītis (maģistrants)
  4. Ēriks Vītols
  5. Sandis Kirhners
  6. Dāvids Grāveris
  7. Diāna Volodkina
  8. Jānis Stepiņš
  9. Sallija Bitīte
  10. Jeļena Žukovska
  11. Tatjana Mičko
  12. Artūrs Skrējāns
  13. Oskars Upmalis
  14. Ritvars Reisis
  15. Kristaps Puļķis

 

27.01.2011

Diplomandi:

  1. Mārtiņš Dadzītis
  2. Karens Nersesjans
  3. Jānis Rutulis
  4. Rihards Roziņš
  5. Vadims Jegorovs
  6. Jānis Teteris
  7. Jevgeņijs Trojanovskis
  8. Arturs Tavkiņš
  9. Linda Putniņa
  10. Andrejs Aņins
  11. Nataļja Lobecka
  12. Aleksejs Jastremskis
  13. Artūrs Lukašenoks/li>
  14. Sergejs Puzirevskis
  15. Aivars Čerņevskis

[/learn_more]

[/box]

 

[box type=”shadow”]

Būvkonstrukciju katedra

Aizstāvēšanās

19.janvārī no plkst. 10.00

26.janvārī no plkst. 10.00

RTU BF, Āzenes 16/20, 326.auditorijā

[learn_more caption=”Skatīt diplomandu sarakstu”]

19.01.2012

Diplomandi:

  1. Natālija Janesa
  2. Kaspars Dambis
  3. Kaspars Zalkovskis
  4. Juris Lapsiņš
  5. Agnese Rozalinska
  6. Edvīns Krūmiņš
  7. Arturs Serebreņickis
  8. Olga Kirjanova
  9. Mārcis Lukšēvics
  10. Olga Kļimenkova
  11. Jānis Veldrums
  12. Jeļena Ovčiņņikova

 

26.01.2011

Diplomandi:

  1. Linda Jansone
  2. Jeļena Mihailova
  3. Liene Kancāne
  4. Ģirts Frolovs
  5. Olga Mihailova
  6. Jurijs Stoļarovs

[/learn_more]

[/box]

 

Dalies tālāk