Kluba sapulce 2011.12.16

Pieturoties pie tradīcijām, izziņojam nākamo LBPA sanāksmi šī gada 16.decembrī (piektdienā).

  Pasākuma sākums pl. 18:00.  
  Sanāksmes vieta – Āzenes iela 16/20, 304 kabinets (kā parasti).  

 

Kluba tikšanās dienas kārtība:

Jauno biedru uzņemšana

Ap pl. 17:30 paredzēta Valdes sēde ar mērķi uzņemt jaunos biedrus. Ja kāds vēl nav paspējis sagatavot savu pieteikumu, tad ir vēl visas iespējas to izdarīt un uz pasākumu ierasties ar visu pieteikumu rokās, par to iepriekš mūs informējot. Visas prasības nepieciešamajiem dokumentiem, kā arī dokumentu veidlapas skatīt mūsu mājaslapā, sadaļā uzņemšana.

Oficiālā daļa

Prezentācijas un diskusijas:

  • Pārskats par LBPA grupu darbību – īss pārskats par aktuālajām darba grupām, plāniem un paveiktajiem darbiem. (Gatis Počs un Mārtiņš Studers)
  • Aprēķina sējuma sastāvs – pārskats par paveikto no aprēķinu sējuma sastāva izstrādes grupas. (Normunds Tirāns)
  • Būvprojektu plānošana un realizācija Vācijā un Anglijā – pārskats par Vācijas un Anglijas praksi būvniecības procesa organizācijā, sākot no idejas līdz pat objekta nodošanai ekspluatācijā, projekta realizācijas posmi, objektu klasifikācija, projekta izstrādes cenas veidošana. Ļoti svarīgi šo pieredzi un sistēmu ņemt vērā, piemērot jaunā Būvniecības likuma izstrādes ietvaros. (Mārtiņš Studers un Kārlis Kostjukovs)
  • Ģeneratoru lietus jeb inženiera atbildība (2.daļa) – nereti inženieri uzņemas izstrādāt projektus īsti neapzinoties ne savu spēju robežu, ne arī projekta apskatāmo jautājumu nopietnību. Nereti šādos gadījumos notiek arī avārijas un nereti šie inženieri projektus izstrādā privāti, nemaksājot nodokļus un arī vēl bez civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas. Šajos gadījumos pastāv risks nonākt uz apsūdzēto sola, zaudēt visu savu mantu un sabojāt visu atlikušo dzīvi. DOMĀSIM KO DARĀM! (Kaspars Bondars)

Prezentāciju ietvaros paredzēts laiks jautājumiem un diskusijām.

Neoficiālā daļa

Patīkama sabiedrība, brīva gaisotne, diskusijas, viedokļi, tosti un labs garastāvoklis.

Aicinām visus sekot mums šajā lapā, kā arī sociālajos tīklos (draugiem.lv, facebook, twitter).

Dalies tālāk