LBPA jaunā mājas lapa

Mums ir patiess prieks pie Jums vērsties ar jaunās LBPA mājas lapas starpniecību.

Gribam Jūs informēt par to, ko Jūs varēsiet sagaidīt no šīs lapas. Patlaban mūsu jaunā lapa darbojas tikai apjomā, ko redziet, atverot mūsu mājas lapu, bet ar laiku plānojam to papildināt ar jaunā sadaļām.

LBPA jaunajā mājas lapā mēs plānojam informēt par dažādām ar būvniecības nozari saistītām aktualitātēm, izvietot rakstus pasūtītājiem, projektētājiem, sabiedrībai. Tāpat mēs aktīvi strādāsim pie reportāžām, izvietosim arī informāciju par zinātnes sasniegumiem un likumdošanas aktivitātēm.

Līdztekus rakstiem, lapā plānots izvietot arī virkni praktiskas un noderīgas informācijas. Lapā ir atrodama informācijas par asociāciju, tās struktūra, biedri un uzņemšanas kārtība. Tāpat plānojam attīstīt sadaļu bibliotēka. Patreiz tajā ir atrodama sadaļa Interneta resursi, kurā atrodamas interesantu resursu saites internetā, kas saistīti ar būvniecības nozari. Vēl šajā sadaļā būs atrodama noderīga informācija un recenzijas par labu tehnisko literatūru, likumdošanu un plānošanas dokumentiem, zinātniskās publikācijas, pētījumi un raksti.

Sadaļā kalendārs mēs centīsimies Jūs informēt par visām ar būvniecības nozari saistītajām aktivitātēm, semināriem, apmācībām un kursiem.

Darba meklētājiem un darba piedāvātājiem plānojam attīstīt sadaļu Darba birža.

Interesentiem ir iespēja izvērst diskusijas lapas forumā.

Mēs strādāsim pie tā, lai šī lapa būtu saturiski piesātināta un interesanta. Ja Jums ir kādi ieteikumi vai komentāri par šis lapas saturu, priecāsimies tos dzirdēt. Savas domas, ieteikumus variet mums izteikt pa e-pastu vai arī zemāk komentāros.

Raksta autors Gatis Počs

LBPA valdes priekšēdētājs

Sertificēts būvinženieris

Dalies tālāk